Siz de her yaz tatilinizi kısıtlı yapmaktan, otellere tonlarca para harcamaktan bıkmadınız mı? Artık güzel bir tatil bölgesinde kendinize ait bir eviniz olsun istemez misiniz? O zaman size karşı koyamayacağınız bir fırsat sunuyoruz: Turyap Didim Arsemia İnşaat’tan modern ve konforlu villalar. Didim’in en güzel, doğayla en iç içe olan bölgesinde, 700 m2’lik bir alan üzerine inşa edilecek villaların sahiplerinden birisi de siz olabilirsiniz. Üstelik bu villalar, kapasitesi itibariyle misafir ağırlamaya da oldukça uygun bir şekilde tasarlandı. Villaların içeriğinde 4 adet oda, 1 adet salon, 2 adet balkon ve 2 adet teras bulunmaktadır. Eğer evinizde bir davet düzenlemek veya kalabalık bir şekilde eğlenmek isterseniz, bu villalar tam da size göre olacak.

Villaların tasarımı son derece modern bir şekilde oluşturuldu. Eğer evin iç dekorasyonunda kendinizden dokunuşlar olmasını isterseniz ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz. Turyap Didim Arsemia İnşaat, son teknolojik gelişmelere de bağlı kalarak inşaat yapımında kullanacağı malzemeleri özenle geçiyor ve sizlerin en kaliteli evlerde yaşaması için büyük bir özveri ile çalışıyor. Ayrıca bu villalar konum itibariyle her zaman ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken Akbük’e yalnızca 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Hem doğayla iç içe olması hem de merkezi olarak alışveriş merkezlerine, sahile de yakın olması bu villaların tercih edilmesinde büyük rol oynuyor.

Ödeme konusunda ise ekip tüm müşterilere büyük fırsatlar sunuyor ve her konuda onların sorularını cevaplamaya devam ediyor. Son dönemde dövizde yaşanan düşüş sebebiyle villaların fiyatı 170.000 €’dan 150.000 €’yu görmüş durumda. Üstelik bir de nakit ödeme yapmak isterseniz %3’lük bir indirim daha sizleri bekliyor. Ancak taksitle ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için de en uygun taksitlendirme anlaşmaları için ekibimizle görüşmeye bekliyoruz. Şehir yaşamının yoğun ve yorucu havasından bunalan herkesi, doğanın kalbinde yaşayan bu villalara davet ediyoruz. Bizimle görüşüp bilgi almak için dilerseniz ofisimize gelebilirsiniz. Dilerseniz de bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz. Bilgi almak istediğinizi ve mail adresinizi verdiğiniz takdirde sizlere konuyla ilgili geniş bir bilgilendirme içeren maili en kısa sürede ulaştırmış olacağız.