Türkiye’nin en gözde ve en çok tercih edilen tatil bölgelerinden birisinde, muhteşem bir villaya ev sahipliği yapmak istemez misiniz? Ege’de doğayla iç içe, harika bir iklimde ve yeşilliğin tam da içinde 700 m2 üzerine yapılacak olan Turyap Didim Arsemia İnşaat’ın villaları siz alıcılarını bekliyor. İster ailenizle ister arkadaşlarınızla isterseniz de yalnız kalarak kaliteli vakit geçirebileceğiniz bu villalara mutlaka göz atmalısınız. Villalarda 4 adet oda, 1 adet geniş bir salon, 2 adet balkon ve 2 adet teras bulunmaktadır. Her villanın kendine özgü 40 m2 havuzu vardır. Ayrıca her villanın kendine ait otoparkı ve kocaman bahçesi vardır.

Turyap Didim Arsemia İnşaat güvencesiyle inşa edilen bu villalarda, kaliteden kesinlikle ödün verilmeden müşteri memnuniyetinin %100 olması için özenle çalışılmalar yürütülmektedir. Dilerseniz villanızın dekorasyonunu kendiniz yapabilirsiniz, dilerseniz de ekipten bu konuyla ilgili yardım alabilirsiniz. Gayrımenkul alanında öncü bir isim olan Turyap Didim Arsemia İnşaat, villalarda teknolojik gelişmelere uygun şekilde inşaat çalışmalarını yürütmekte ve kullanılan malzemelerin üst düzey güvenli ve kaliteli olmasına da son derece önem vermektedir. İnsanların barınma ihtiyacının maksimum seviyede konforla karşılanabilmesi amacıyla yapılan bu villaların alıcılarını eşsiz bir manzara ve harika bir doğa karşılayacaktır.

Villaların güzel yanlarından birisi de şehir merkezi Akbük’e ve deniz kenarına 5 dakikalık bir konumda yer alıyor olmalıdır. Böylelikle her istediğinizde rahatlıkla sahile gidebilir ve Akbük’ün güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Eğer proje hakkında detaylı bilgi almak isterseniz internet sitemizi inceleyerek ekip çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Satın almadan önce villayı görmek, konum bilgilerini ve proje resimlerine göz atmak isterseniz yine internet sitesinin Galeri bölümüne ve anasayfasına göz atabilirsiniz. Şimdiye kadar satış yapılan müşteri yorumlarına da yine internet sitesinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Son zamanlarda döviz kurunda meydana gelen düşüşler sebebiyle villalarımızın fiyatı 170.000 €’den 150.000 €’ya düşmüştür. Kampanyalı fiyatı kaçırmamak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sizleri bizzat ofisimizde ağırlayabilir dilerseniz de mail adreslerinize detaylı bir mail göndererek villalarımızla ilgili sizleri bilgilendirebiliriz. Peşin ödeme yapmayı seçtiğiniz takdirde %3 oranında indirimden faydalanabileceğinizi ve araç ve gayrimenkullerinizin de değerinde takasının yapılabileceğini unutmayın.